DLACZEGO WARTO?

lamp

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

handshake

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

head

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

visitors image 1

Poland Coatings Expo zapewnia możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych na atrakcyjnych i niedostępnych w innych okolicznościach warunkach z najbardziej renomowanymi dostawcami, producentami i dystrybutorami. W wydarzeniu wezmą udział wyłącznie sprawdzeni i cieszący się najwyższą jakością produktów oraz usług dostawcy. Rozpoczęcie z nimi współpracy jest gwarantem postawienia właściwych kroków na drodze do rozwoju w sektorze lakierniczym i farb.

Poland Coatings Expo jest również polską stolicą branżowych innowacji. Podczas wydarzenia wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania dedykowane branży. Możliwość indywidualnych spotkań z liderami sektora pomoże dopasować je do wymagań odwiedzających, a także przybliży proces implementacji w poszczególnych przedsiębiorstwach. Przełoży się to na zwiększenie konkurencyjności na rynku i lepszą odpowiedź na potrzeby klientów.

visitors image 2

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PTAK WARSAW EXPO – NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANE CENTRUM TARGOWE W POLSCE!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

143 000 m2 powierzchni wystawienniczej
500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!